Zdobyć tytuł laureata to ogromny sukces. Zdobyć tytuł podwójnego laureata to wielki zaszczyt

Wiktoria Kuroń uczennica klasy 7b, niezwykle zdolna i pracowita, o wszechstronnych zainteresowaniach, została laureatką konkursu kuratoryjnego z języka polskiego i - jak przyznaje - sfera humanistyczna jest jej bardzo bliska, bowiem Wiktoria szczyciła się tytułem finalisty w ubiegłym roku. Również tytuł laureata z matematyki to ogromny sukces Wiktorii podczas jej przygody z "królową nauk", będąc także finalistką z tego przedmiotu w ubiegłym roku.

Ostatnie sukcesy Wiktorii nie były jedyne. Uczennica zajęła II miejsce w konkursie recytatorskim „Teatr Jednego Wiersza” w SDK Mielec. Nauka, choć chyba najważniejsza i pochłaniająca najwięcej czasu, nie jest oczywiście jedynym "zajęciem" utalentowanej nastolatki. Gra na gitarze, uwielbia śpiew i taniec. Od kilku lat należy do zespołu wokalnego "Kameleon" SCK Mielec, gdzie w ubiegłym roku w Rzeszowie, w czasie przeglądu chórów dziecięcych razem z zespołem zdobyła 1 miejsce i nagrodę „Złote Pasmo 2017”.

red. Lucyna Rogóż