Cyfrowobezpieczni – podsumowanie projektu

W dniu 26 kwietnia 2018 r. w naszej szkole odbył się happening, podsumowujący działania w ramach realizowanego od września 2017 r. projektu „Cyfrowobezpieczni.pl – Bezpieczna Szkoła Cyfrowa”, w którym udział wzięli Prezydent Miasta Mielca Fryderyk Kapinos, dyrektorzy mieleckich szkół, uczniowie, nauczyciele i rodzice. Po przemówieniu pana dyrektora SP6 Grzegorza Tychanowicza oraz pana prezydenta, w których wiele słów dotyczyło bezpiecznego korzystania z Internetu i urządzeń mobilnych, rozpoczęła się część edukacyjno-profilaktyczna, w trakcie której prezentowali się nasi uczniowie. Znaczącym wydarzeniem było uroczyste odsłonięcie tablicy ze Szkolnymi Zasadami Bezpiecznego Internetu jak i uczniowska rywalizacja o puchar dyrektora szkoły „Cyfrowobezpieczni”.

red. B. Czarnota

 

 

 

 

E-dziennik

100 lat niepodległości

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting