Zmiana numerów telefonów /zakładka Kontakt/           27 marca 2019 r. (środa) w godz. 8.00 – 14.00 na parkingu szkolnym przy ul. Solskiego 8 odbędzie się zbiórka makulatury.
III Gimnazjalna Olimpiada Języka Angielskiego

Uczeń klasy III ag Jakub Helowicz zdobył wyróżnienie w III Gimnazjalnej Olimpiadzie Języka Angielskiego pod patronatem Starosty Powiatu Mieleckiego, która odbyła się w Zespole Szkół Technicznych w Mielcu w ramach VIII Gali Języka Angielskiego. Wyniki ogłoszono 24.04.2018 r. czyli w Dniu Otwartym ZST. Jakub odebrał dyplom i nagrodę rzeczową z rąk dyrektora szkoły mgr inż. Mariusza Wojciechowskiego podczas części artystycznej przygotowanej przez nauczycieli i uczniów ZST. W Dniu Otwartym wzięła udział cała klasa III a wraz z wychowawcą Urszulą Kozik.