Targi edukacyjne

Klasa III ag pod opieką wychowawcy Urszuli Kozik i pedagoga Justyny Dyka-Szymańskiej wzięła udział w XIII Targach Edukacyjnych "I co dalej gimnazjalisto?", które odbyły się 26 kwietnia 2018 r. w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu. Celem targów było zaprezentowanie przez szkoły ponadgimnazjalne kierunków kształcenia oraz obowiązujących zasad rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych na rok szkolny 2018/2019.

 

W trakcie targów młodzież miała okazję zwiedzić Specjalną Strefę Ekonomiczną Euro-Park Mielec i wejść na teren PZL Mielec gdzie przewodnik w bardzo ciekawy sposób przedstawił krótką historię zakładu. Młodzież mogła także obejrzeć kilka samolotów produkowanych przez PZL oraz wykonać sobie pamiątkowe zdjęcie pod zrekonstruowanym modelem samolotu "PZL.37 Łoś"

 

E-dziennik

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting