Zmiana numerów telefonów /zakładka Kontakt/           27 marca 2019 r. (środa) w godz. 8.00 – 14.00 na parkingu szkolnym przy ul. Solskiego 8 odbędzie się zbiórka makulatury.
Spotkanie gimnazjalistów

W dniu 11 kwietnia br. w ramach zajęć edukacja dla bezpieczeństwa młodzież z klasy trzeciej gimnazjum uczestniczyła w spotkaniu z panem Zenonem Tokarskim – kierownikiem działu do spraw zarządzania kryzysowego przy Urzędzie Miasta. Zaproszony Gość przedstawił kompendium wiedzy o obronie cywilnej i ochronie ludności. Młodzież poznała również zasady informowania i alarmowania ludności na wypadek różnych niebezpieczeństw. Ostatnim tematem poruszonym przez p. Zenona Tokarskiego było przedstawienie zagadnień związanych z terroryzmem we współczesnym świecie, omówiono również zasady przeciwdziałania terroryzmowi. Na zakończenie przedstawiciele uczniów wręczyli zaproszonemu Gościowi podziękowanie.