Zmiana numerów telefonów /zakładka Kontakt/           27 marca 2019 r. (środa) w godz. 8.00 – 14.00 na parkingu szkolnym przy ul. Solskiego 8 odbędzie się zbiórka makulatury.                  
Spotkanie z pracownikiem banku

W dniu 23.03.2018 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie pracownika banku  PKO BP – Joanny Bochenek z uczniami klas pierwszych: Ib i Ic oraz klasą drugą - IId. Tematem spotkania w klasach pierwszych było ,,Czy pieniądze są nam potrzebne?” Podczas ciekawego i dynamicznego spotkania uczniowie prezentowali swoją wiedzę na temat rozumienia pojęcia funkcji pieniądza; wyjaśniali, dlaczego ludzie posługują się pieniędzmi; określali, jakie funkcje pełni pieniądz;  przedstawiali, jakie związki zachodzą pomiędzy pracą, a ich zarabianiem.

Dzieci wykazywały się  swoją wiedzą nie tylko w dyskusji, ale także podczas ćwiczeń praktycznych, rozwiązywania krzyżówek i rebusów, za co otrzymały liczne nagrody. Uczniowie klasy drugiej mieli możliwość poznania wszystkich znaków wodnych na banknotach, oglądali je w powiększeniu i w podczerwieni. Oglądali również zabytkowe monety i krótkie serie monet wybijanych z powodu specjalnych wydarzeń państwowych. Spotkanie zorganizowała p. Joanna Kołek.

 

 

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting