Zmiana numerów telefonów /zakładka Kontakt/           27 marca 2019 r. (środa) w godz. 8.00 – 14.00 na parkingu szkolnym przy ul. Solskiego 8 odbędzie się zbiórka makulatury.                  
Przedstawienie wielkanocne

Przed Świętami Wielkanocnymi, w dniu 28 marca 2018 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia, która miała formę montażu słowno – muzycznego pt. „Baranek paschalny”. Wzięli w niej udział uczniowie klasy IV e, III e, VII a oraz chór szkolny. Młodzi aktorzy wprowadzili nas w nastrój Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Przedstawienie zostało przygotowane przez panie: Mariolę Wiechowską, Mariolę Drewniak, Alicję Jasińską, Annę Woźniak i Dorotę Łaz.

 

Organizatorzy

 

 

 

 

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting