Zmiana numerów telefonów /zakładka Kontakt/           27 marca 2019 r. (środa) w godz. 8.00 – 14.00 na parkingu szkolnym przy ul. Solskiego 8 odbędzie się zbiórka makulatury.
Otwarcie nowoczesnej sali dla dzieci

W dniu 27 marca 2018 r. o godz. 12.00 w Szkole Podstawowej nr 6 w Mielcu odbyło się oficjalne otwarcie sali integracji sensorycznej, w którym udział wzięli Prezydent Miasta Mielca p. Fryderyk Kapinos, Dyrektor Wydziału Edukacji p. Arkadiusz Gałkowski oraz dyrektorzy mieleckich szkół podstawowych. Zebranych gości powitał  dyrektor szkoły p. Grzegorz Tychanowicz, który w swym wystąpieniu podkreślił, że sala powstała z myślą o dzieciach ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. W trakcie  krótkiej prezentacji zaproszeni goście zapoznali się z elementami wyposażenia sali oraz istotą  terapii integracji sensorycznej. Następnie symbolicznego otwarcia nowego pomieszczenia dokonał Prezydent Miasta p. Fryderyk Kapinos.