Warning: opendir(/home/users/natalia/public_html/images/stories/2017-2018/sala1) [function.opendir]: failed to open dir: No such file or directory in /home/users/natalia/public_html/plugins/content/jwsig.php on line 100
Otwarcie nowoczesnej sali dla dzieci

W dniu 27 marca 2018 r. o godz. 12.00 w Szkole Podstawowej nr 6 w Mielcu odbyło się oficjalne otwarcie sali integracji sensorycznej, w którym udział wzięli Prezydent Miasta Mielca p. Fryderyk Kapinos, Dyrektor Wydziału Edukacji p. Arkadiusz Gałkowski oraz dyrektorzy mieleckich szkół podstawowych. Zebranych gości powitał  dyrektor szkoły p. Grzegorz Tychanowicz, który w swym wystąpieniu podkreślił, że sala powstała z myślą o dzieciach ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. W trakcie  krótkiej prezentacji zaproszeni goście zapoznali się z elementami wyposażenia sali oraz istotą  terapii integracji sensorycznej. Następnie symbolicznego otwarcia nowego pomieszczenia dokonał Prezydent Miasta p. Fryderyk Kapinos.

 

E-dziennik

100 lat niepodległości

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting