Wielkanocna pisanka - konkurs plastyczny

Przed nami najbardziej radosne i wiosenne święta - Wielkanoc. Nieodłącznym elementem wielkanocnego stołu jest jajko, symbolizujące nowe życie oraz nadzieję. Z nadejściem świąt Wielkanocnych tradycją naszej szkoły stało się organizowanie Szkolnego Konkursu Plastycznego „PISANKA WIELKANOCNA”.  Uczniowie klas pierwszych i drugich mieli za zadanie wykonanie formy płaskiej przedstawiającej pisankę i ozdobienie jej dowolną techniką. Wielkanocny konkurs plastyczny stanowił świetną okazję, aby zachęcić dzieci do samodzielnej działalności artystycznej, do poszukiwania różnych, ciekawych technik .

Dnia 27. 03. 2018 r. pani dyrektor Marzena Rybak uroczyście wręczyła nagrodzonym dzieciom pamiątkowe dyplomy oraz upominki ufundowane przez Radę Rodziców naszej szkoły. Za przeprowadzenie konkursu odpowiedzialne były panie Elżbieta Ciężadło i Beata Feret.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy nagrodzonym.

Red. B.Feret

Wyniki konkursu:

LAUREACI:                                                             WYRÓŻNIENIA:

Peret Sara  - kl. I a                                                      Gembal Nadia - kl. I a

Wiech Aleksandra – kl. I a                                         Robak Julia - kl. I a

Mokrzycka Julia –kl. I a                                             Drop Alicja – kl. I a

Maciałek Julia – kl. I a                                               Stempień Lena - kl. I b

Minor Kornelia – kl. I a                                             Krempa Bartek - kl. I c

Pomykała Klaudia - kl. I b                                         Kozdęba Karolina - kl. I c

Kokoszka Szymon - kl. I b                                         Prokop Tatiana -  kl. I c

Wilczek Maciej - kl. I c                                              Bisowska Nikola -  kl. I c

Padwińska Wiktoria - kl. I c                                       Woźniak Maja - kl. II a