Spotkanie z ciekawymi zawodami kobiecymi

W ramach cyklu zajęć „Praca wartością – poznajemy ciekawe kobiece zawody” wychowankowie świetlicy szkolnej z kl. II spotkali się z ciekawymi gośćmi. Na specjalne zaproszenie pani Karoliny Mielnickiej z dziećmi spotkały się panie Joanna Marczewska- ratowniczka medyczna pracująca przy Pogotowiu Ratunkowym w Mielcu oraz st. asp. Anita Markulis – technik kryminalistyki oraz mł. asp. Urszula Chmura obydwie pracujące w Komendzie Powiatowej Policji w Mielcu.

Panie zaprezentowały swoje zawody poprzez przeprowadzenie pogadanki z wychowankami na temat swojego zawodu, a także zaprezentowały swoje narzędzia pracy. Dzieci zadawały dużo ciekawych pytań, były zainteresowane ciekawą lekcją.

Na zakończenie podziękowaliśmy bardzo serdecznie za ciekawe spotkanie poprzez wręczenie podziękowań, a panie policjantki wręczyły dzieciom odblaski, dzięki którym będziemy bezpieczni na drodze.

K.M

 

 

E-dziennik

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting