Udział uczniów klasy IIIag w konkursach j. angielskiego w ZST i I LO
Uczniowie klasy IIIag - Jakub Helowicz, Seastian Symko i Jakub Wrześniak, pod opieką wychowawcy Urszuli Kozik, reprezentowali naszą szkołę w konkursach organizowanych przez szkoły ponadgimnazjalne z Mielca.
W dniu 16.03.2018 r. wzięli udział w III Gimnazjalnej Olimpiadzie Języka Angielskiego pod patronatem Starosty Powiatu Mieleckiego, która odbyła się w Zespole Szkół Technicznych w Mielcu w ramach VIII Gali Języka Angielskiego.
Natomiast 20.02.2018r. uczestniczyli w kolejnej edycji Turnieju Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych dla Gimnazjalistów pod hasłem "Spotlight on Australia" w I Liceum Ogólnokształcącym w Mielcu.
Udział w obu konkursach był bardzo dobrą okazją do sprawdzenia swoich wiadomości, szczególnie przed egzaminem gimnazjalnym, który już za kilka tygodni.
{GALLERY}2017-2018/KOZIK1{/GALLERY}