Od dnia 8 kwietnia 2019 r. szkoła przystąpiła do bezterminowego strajku nauczycieli i pracowników oświaty!!!         Dyrektor szkoły przypomina o obowiązku zgłoszenia się uczniów na egzamin ósmoklasisty w dniu 15, 16, 17 kwietnia 2019 roku o godz.8.30. Egzamin odbędzie się w budynku szkoły przy ul. Solskiego 8.
Spotkanie z ornitologiem

W dniach od 5 do 7 marca uczniowie klas 1-6 uczestniczyli w zajęciach z ornitologiem panem Sebastianem Sobowcem. W czasie zajęć dzieci nauczyły się rozpoznawać niektóre ptaki zarówno po ich wyglądzie jak i po głosie, poznały ciekawostki dotyczące ich życia i zwyczajów, dowiedziały się jak prawidłowo dokarmiać ptaki. Pan Sebastian przedstawił nam, na czym polega praca ornitologa, jakie są jej miłe strony i jakim problemom musi sprostać ornitolog, prowadząc obserwacje.