.
SP6 … SZKOŁĄ NA SZEŚĆ! - Dni otwarte w naszej szkole

1 i 2 marca 2018 r. do naszej szkole przybyli wspaniali goście: rodzice wraz z dziećmi, które we wrześniu rozpoczną naukę w klasach pierwszych. Celem ich wizyty było zapoznanie się z ofertą edukacyjną naszej placówki oraz ewentualne zapisy do klasy pierwszej. Goście zwiedzali cały budynek, mogli także skorzystać z konsultacji pedagoga, psychologa i logopedy. Dla małych kandydatów na uczniów przygotowano zabawy edukacyjne, plastyczne, sportowe, zabawy z językiem angielskim, tablicą interaktywną, a także pląsy z harcerzami. Największą popularnością cieszyły się zajęcia w sali integracji sensorycznej. Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie do naszej szkoły i mamy nadzieję, że spotkamy się we wrześniu.

red. M.Nowakowska