Pływacy udanie rozpoczęli nowy rok

Świetny start młodych pływaków Międzyszkolnego Klub Sportowy IKAR Mielec i uczniów klasy IV Mistrzostwa Sportowego i klasy V Pływackiej Szkoły Podstawowej 6 w Mielcu podczas Podkarpackiej Lidze Dzieci w Ropczycach.. Po pierwszej rundzie zdobyliśmy 89 punktów i zdecydowanie wyprzedzamy drugi zespół Gryfu Dębica o 29 punktów. Medale i punkty zdobywali:

Klasa IV Mistrzostwa Sportowego:

- Mikołaj Wilk dwukrotnie pierwszy na 50 m stylem. klasycznym i 100 m stylem. zmiennym,

- Adrian Ochalik drugi na 50 m stylem grzbietowym I trzeci na 100 m stylem dowolnym.

- Weronika Dubiel dwukrotnie trzecia na 100 m stylem dowolnym i zmiennym,

- Filip Blicharz 4 na 50 m stylem klasycznym i 5 na 100 m stylem dowolnym,

- Gabrysia Lachowska 4 miejsce na 50 m stylem grzbietowym

- oraz zwycięstwo sztafety 4 x 50 m stylem dowolnym mix w składzie Weronika Dubiel, Maja Tchorzewska , Filip Blicharz, Adrian Ochalik.

- drugi zespół ukończył sztafetę również na wysokim czwartym miejscu płynąc w składzie Mikołaj Wilk, Gabriela Lachowska, Antonina Bator i Alvaro Marcinek.

Klasa V Pływacka :
- Mają Tchórzewska pierwsza na 100 m stylem zmiennym i II na 50 m stylem klasycznym,

- Paulina Zygiel II na 100 m stylem klasycznym,

- Szymon Muras Ii 100 m stylem klasycznym i IV na 100 m stylem grzbietowym,

-  Maciej Stanisz III na 100 metrów stylem klasycznym,

- Izabela Michno III miejsce na 50 m stylem motylkowym i V na 200 m stylem dowolnym,

- Jakub Pikor IV miejsce na 50 m stylem motylkowym,

- Maja Indyk VI miejsce na 200 m stylem dowolnym

- oraz sztafeta mieszana na 4 x 50 m stylem dowolnym w składzie Szymon Muras, Maja Indyk, Izabela Michno i Jakub Pikor na miejscu czwartym