W czasie rekolekcji obiady wydawane będa w budynku przy ul. Solskiego 8 w godzinach od 10.30 - 14.00. Proszę zgłaszać nieobecności.         23 marca 2018 r. (piątek) odbędzie się zbiórka makulatury w ramach konkursu "Kultura a makulatura".          
Strzelectwo sportowe - spotkanie szóste

W dniu 24. 02.2018r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brali udział w szóstym spotkaniu  Ligi Strzeleckiej. Szkołę Podstawową nr 6 reprezentowali uczniowie z klasy IIIa gimnazjum: SEBASTIAN SYMKO [94/100], JAN GURAK [38/100]. W nawiasie przy zawodniku została podana ilość zdobytych przez niego punktów na ilość punktów możliwych do zdobycia. Mimo zimowej i niezbyt sprzyjającej aury, frekwencja na zawodach ligi strzeleckiej po raz kolejny dopisała, a najlepsi  strzelcy mogli uzupełnić punktację o kolejne wyniki. Z zawodników najlepiej strzelał SEBASTIAN SYMKO, który uzyskał 94 pkt na 100 możliwych. Wyniki zawodów strzeleckich można sprawdzać na stronie:

 

 

E-dziennik

Rekrutacja 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

Stowarzyszenie

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting