W czasie rekolekcji obiady wydawane będa w budynku przy ul. Solskiego 8 w godzinach od 10.30 - 14.00. Proszę zgłaszać nieobecności.         23 marca 2018 r. (piątek) odbędzie się zbiórka makulatury w ramach konkursu "Kultura a makulatura".          
Spotkania z ciekawymi zawodami

Klasa III ag na godzinie wychowawczej w dniu 19.02.18r. spotkała się z instruktorem tańca Edwinem Ruckim. Pan Edwin jest także instruktorem pływania oraz snowboardu. W trakcie spotkania opowiadał o swojej pracy w szkole tańca, na mieleckim basenie i zachęcał młodzież do rozwijania swoich zainteresowań oraz pasji. Na koniec spotkania zaprezentował i przećwiczył z chętnymi gimnazjalistami kilka kroków dwóch tańców: hip hop i bachaty.

 

E-dziennik

Rekrutacja 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

Stowarzyszenie

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting