Strzelectwo

W dniu 27. 01.2018r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brali udział w piątym spotkaniu  Ligi Strzeleckiej. Szkołę Podstawową nr 6 reprezentowali uczniowie z klasy IIIa gimnazjum: SEBASTIAN SYMKO [97/100], JAN GURAK [81/100], OLAF HOCHEKER [76/100], JADWIGA DUSZKIEWICZ [91/100]. W nawiasie przy zawodniku została podana ilość zdobytych przez niego punktów na ilość punktów możliwych do zdobycia.

Po świątecznej przerwie wznowiła rywalizację gimnazjalna liga strzelecka, która najprawdopodobniej, jeżeli tylko dopiszą warunki pogodowe, będzie odbywać się raz lub dwa razy w miesiącu aż do końca roku szkolnego.
Z wyżej wymienionych zawodników ponownie najlepiej strzelał SEBASTIAN SYMKO, który uzyskał wynik -  97 pkt na 100 możliwych, II miejsce zajęła JADWIGA DUSZKIEWICZ  z wynikiem -  91 pkt na 100 możliwych, na III miejscu uplasował się JAN GURAK (81 pkt na 100 możliwych).

Wyniki zawodów strzeleckich można sprawdzać na stroniewww.strzelaniemielec.pl/ligamlodziezy.html