W czasie rekolekcji obiady wydawane będa w budynku przy ul. Solskiego 8 w godzinach od 10.30 - 14.00. Proszę zgłaszać nieobecności.         23 marca 2018 r. (piątek) odbędzie się zbiórka makulatury w ramach konkursu "Kultura a makulatura".          
Walentynki w szkole

W dniu 14 lutego w naszej szkole obchodziliśmy Walentynki. Co prawda była to Środa Popielcowa, ale przecież każdy powinien umieć okazywać wdzięczność dla znajomych, przyjaciół czy kolegów z klasy. Samorząd Uczniowski umożliwił każdemu z uczniów złożenie serdecznych życzeń tym których kochamy, lubimy. Specjalnie przygotowane kartki walentynkowe zostały rozmieszczone po całej szkole i każdy uczeń mógł napisać życzenie lub podziękowania. Odpowiednia dekoracja przypominała nam już od poniedziałku o tym wyjątkowym dniu.

 

E-dziennik

Rekrutacja 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

Stowarzyszenie

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting