Zapisy do klasy pierwszej.         Dni otwarte 1-2 marzec 2018 r.         Szczegóły w zakładce "Rekrutacja"
WIZYTA PRZEDSZKOLAKÓW W NASZEJ SZKOLE

Aby podtrzymać świąteczna atmosferę i w radosnym nastroju wkroczyć w okres ferii zimowych w dniu 25 stycznia 2018 r. odbyły się jasełka w języku angielskim. Widowisko zaprezentowali uczniowie klasy 4c, uczęszczający na kółko teatralne z języka angielskiego, pod kierunkiem Bernadetty Szatkowskiej. Uczniowie doskonale opanowali tekst w języku angielskim. Przedstawienie pod tytułem ” Just a Little Christmas” połączone było z prezentacją multimedialną. Młodzi aktorzy przypomnieli wszystkim historię narodzin Jezusa Chrystusa, wcielając się w role Maryi, Józefa, pasterzy, mędrców i Heroda. Z wizytą przybyli zaproszeni goście, czyli dzieci z grupy III, IV i V z Przedszkola Miejskiego nr 3 w Mielcu.

Przedstawienie dostarczyło wielu pozytywnych wrażeń i emocji wszystkim uczestnikom. Dzieci zostały poczęstowane cukierkami od uczniów klasy 4c i na zakończenie zaśpiewały „Pastorałkę od serca do ucha”.