Zapisy do klasy pierwszej.         Dni otwarte 1-2 marzec 2018 r.         Szczegóły w zakładce "Rekrutacja"          
Bożonarodzeniowe zwyczaje w krajach niemieckojęzycznych

W okresie przedświątecznym uczniowie klas VII i II gimnazjalnych poznali tradycje bożonarodzeniowe panujące w krajach niemieckojęzycznych, oglądali prezentacje multimedialne, śpiewali kolędy i dekorowali świąteczne pierniki i babeczki. Uczniowie utrwalając nowo poznane słownictwo rozwiązywali quizy i ćwiczenia interaktywne z wykorzystaniem tablicy multimedialnej i platformy Kahoot. Cykl lekcji świątecznych przeprowadziła p. Anna Małodzińska-Witwicka

 


 

E-dziennik

Rekrutacja 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

Stowarzyszenie

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting