Jasełka

Tradycją naszej szkoły jest spotkanie przedświąteczne, podczas którego prezentowane są Jasełka. W tym roku szkolnym było ono wyjątkowe, bowiem odbyło się a w kościele pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Uczestniczyli w nim wszyscy uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawcami. Jasełka pod tytułem „Bóg się nam narodził” przygotowali uczniowie klasy VI „e”. Dzięki temu przedstawieniu wszyscy mogli przypomnieć sobie sceny dotyczące narodzin Zbawiciela Świata i zrozumieć istotę zbliżających się świąt. Sugestywna gra młodych artystów, a także towarzyszące jasełkom kolędowanie i muzykowanie sprawiły, że wszystkim dał się odczuć wspaniały, świąteczny nastrój. Popłynęły serdeczne życzenia, które były szczególne miłym akcentem przed zbliżającymi się najpiękniejszymi w całym roku Świętami Bożego Narodzenia.

 

 

 

 

 

E-dziennik

Filmoteka szkolna

filmoteka.jpg

Projekt unijny

Znajdź nas na ...

Stowarzyszenie

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting