Konkurs bożonarodzeniowy

Został rozstrzygnięty „Konkurs na najładniejszy stroik, choinkę lub szopkę bożonarodzeniową”. Dostarczono 32 prace przestrzenne, zrobione dowolną techniką. Wszystkie były piękne i starannie wykonane. Zdobiły one hol szkoły przed Świętami Bożego Narodzenia. Komisja szczególnie zwróciła uwagę na estetykę, wkład pracy oraz pomysłowość. Nagrody otrzymali następujący uczniowie: Jakub Kobos z klasy III d, Natalia Tomala z klasy IV e, Klaudia Jarosz z klasy III d,  Emilia Cieśla z klasy III e. Wyróżniono również szopkę wykonaną przez Magdalenę Demidowską z klasy II c i choinkę Amelii Kuśnierz z klasy VI f. Nagrody ufundowała Rada Rodziców, za co serdecznie dziękujemy. Zostały one wręczone uczestnikom przez Pana Dyrektora. Dziękujemy wszystkim osobom za udział w konkursie.

Cyfrowa szkoła