Od dnia 8 kwietnia 2019 r. szkoła przystąpiła do bezterminowego strajku nauczycieli i pracowników oświaty!!!         Dyrektor szkoły przypomina o obowiązku zgłoszenia się uczniów na egzamin ósmoklasisty w dniu 15, 16, 17 kwietnia 2019 roku o godz.8.30. Egzamin odbędzie się w budynku szkoły przy ul. Solskiego 8.
Jesteśmy Najlepsi na Podkarpaciu

W Rzeszowie 10.12.2017 r. odbyła się III  podsumowująca runda  Podkarpackiej Ligii Dzieci 10 – 11 lat. W całej edycji nasi uczniowie klas IV i V byli najlepsi na Podkarpaciu. Klasa IV występowała w składzie : Bator, Berezak, Blicharz, Dubiel, Głaz, Krużel, Lachowska, Marcinek, Ochalik A, Wilk, Woyterski. Klasa V występowała w składzie : Cholewa, Indyk, Jach, Janusz, Litwin, Michno, Muras, Ochalik F, Pikor, Rajca, Stanisz, Tchórzewska, Zduńska, Zielińska, Zygiel.