Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim konkursie dla Szkół Podstawowych na największą liczbę kroków, będziemy walczyć o tytuł najaktywniejszej szkoły! Konkurs rozpocznie się 24 stycznia 2022 r. i będzie trwał dwa tygodnie.

W konkursie zostanie nagrodzonych 20 najbardziej aktywnych szkół! Do wygrania setki krokomierzy Huawei Band dla najaktywniejszych uczniów !

Dodatkowo, za każdego ucznia naszej szkoły, który wykona w aplikacji minimum 1000 kroków w okresie trwania konkursu, Fundacja Pho3nix przekaże na konto WOŚP 5 PLN.

Konkurs przeprowadzony będzie w darmowej aplikacji mobilnej Pho3nix Kids. Aplikację należy pobrać ze sklepów Google Play (dla telefonów z systemem Android) oraz AppStore (dla telefonów z systemem iOS). Można ją znaleźć, wpisując w Google Play lub AppStorze frazę "Pho3nix Kids". Każdy użytkownik podczas pierwszego logowania wybiera z listy naszą placówkę. Wybór szkoły jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w rywalizacji na kroki. Szkoła jest widoczna i możliwa do wyboru w aplikacji mobilnej.

Zapraszamy wszystkich uczniów do wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i wspólnej rywalizacji.

Razem idźmy po 1 000 000 PLN dla WOŚP!

Szczegółowych informacji dotyczących udziału w konkursie udzielają pani Bernadetta Szatkowska i pani Monika Ćwiok.