Szkolny Kiermasz Bożonarodzeniowy

W dniu 05.12.2017r. podczas spotkań z rodzicami został zorganizowany Szkolny Kiermasz Bożonarodzeniowy, podczas którego można było podziwiać oraz zakupić świąteczne ozdoby - wszystkie wykonane własnoręcznie. Rękodzielnicze dzieła: kartki świąteczne, bombki, gwiazdy, wianki, śnieżynki, sówki czy choinki wykonane różnymi technikami przygotowywali uczniowie klasy IIb i IIa na zajęciach papieroplastycznych wraz z opiekunem  - nauczycielem biologii Jolantą Wieczerzak. Glicerynowe mydełka o różnych zapachach i nietypowych kształtach oraz musujące kule do kąpieli wykonali również uczniowie klasy IIb pod kierunkiem nauczyciela chemii – Elżbiety Walat  - Sankowskiej. Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem. Wykonane prace wszystkim się bardzo  podobały.  Udało się zebrać  1100 zł. Dochód ze sprzedaży został przeznaczony dla dzieci z podkarpackiego Hospicjum.

 

Wszystkim, którym nie jest obojętny los chorych dzieci i swoją hojnością wsparli nasze przedsięwzięcie bardzo serdecznie dziękujemy.

 

 

 

E-dziennik

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting