Strzelectwo sportowe - spotkanie czwarte

W dniu 10. 12. 2017 r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brali udział w czwartym spotkaniu  Ligi Strzeleckiej. Szkołę Podstawową nr 6 z klas gimnazjalnych reprezentowali uczniowie z klasy IIIag: SEBASTIAN SYMKO [94/100], JAN GURAK [62/100]. W nawiasie przy zawodniku została podana ilość zdobytych przez niego punktów na ilość punktów możliwych do zdobycia. Z wyżej wymienionych zawodników najlepiej strzelał SEBASTIAN SYMKO, który uzyskał bardzo dobry wynik -  94 pkt na 100 możliwych, II miejsce zajął JAN GURAK (62 pkt na 100 możliwych).

Mimo niekorzystnych  zimowych warunków frekwencja na zawodach ligi strzeleckiej dopisała. Z dwóch startujących w zawodach szkół wystartowało 15 przedstawicieli. Grudniowe spotkanie było ostatnim w pierwszej rundzie. Wznowienie zawodów nastąpi po świątecznej przerwie. Wyniki zawodów strzeleckich można sprawdzać na stronie www.strzelaniemielec.pl/ligamlodziezy.html


 

E-dziennik

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting