Elżbieta Kwiecień wśród najlepszych nauczycieli z Podkarpacia

W plebiscycie Gazety Codziennej „Nowiny”-„Nauczyciel na medal” wzięło udział około 500 nauczycieli z całego Podkarpacia. Nagrody zostały przyznane w trzech kategoriach: nauczycieli klas I-III szkoły podstawowej, klas IV-VII i gimnazjum oraz uczących młodzież w szkołach ponadgimnazjalnych. Laureatów wskazali czytelnicy. Spośród zgłoszonych kandydatów wyłonili najlepszych w naszym województwie. W powiecie mieleckim w kategorii klas I-III zwyciężyła nauczycielka naszej szkoły Elżbieta Kwiecień, zdobywając tytuł „Nauczyciela na medal”.

Podczas uroczystej gali finałowej, która odbyła się w Rzeszowie 9 grudnia, odebrała z rąk wojewody podkarpackiego - Ewy Leniart dyplom oraz pamiątkowy medal. Do plebiscytu Elżbietę Kwiecień zgłosili rodzice uczniów klasy IV „d”. Cieszymy się bardzo z sukcesu pani Eli, serdecznie jej gratulujemy i życzymy wielu dalszych, wspaniałych osiągnięć, a nasza droga laureatka serdecznie dziękuje wszystkim, którzy oddali na nią głos.

 

 

 

 

E-dziennik

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting