Szlachetna Paczka

Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia będą jeszcze piękniejsze, cieplejsze niż zwykle i wyjątkowe… Wszystko to dzięki „Szlachetnej Paczce”, którą udało się przygotować w naszej szkole dla wybranej rodziny z okolic Mielca. Nauczyciele, dyrekcja i pracownicy administracyjni, którzy zostali darczyńcami są niezmiernie dumni, że mogli w tym roku włączyć się do tej wspaniałej, ogólnopolskiej akcji. Zgromadzono wszystkie potrzebne rodzinie produkty, a więc garnki, telefon, żywność, środki czystości, ubrania, buty, koce, ręczniki, przybory szkolne i zabawki. Dary zostały starannie zapakowane i przekazane wolontariuszom, którzy dostarczyli je oczekującej pomocy rodzinie. „Szlachetna Paczka” to akcja, która ma na celu wydobywać z ludzi to, co mają w sobie najpiękniejsze. Dzięki niej można poczuć ogromną, prawdziwą radość z dzielenia się z innymi, bo przecież „Życie nie tylko po to jest by brać, nie po to, by bezczynnie trwać…”

 

 

E-dziennik

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting