Marzycielska Poczta

Po raz pierwszy uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w Marzycielskiej Poczcie. Okazją do włączenia się w tę akcję były zbliżające się święta Bożego Narodzenia. Marzycielska Poczta to akcja, która polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do ciężko chorych dzieci. Uczniowie z klas: IIIag, IIag, IIbg oraz IVg pod opieką A. Ungeheuer z wielkim zapałem przystąpili do własnoręcznego wykonywania kartek świątecznych. Potem przyszedł czas na układanie życzeń. Efektem prac uczniów były piękne, kolorowe kartki z serdecznymi życzeniami skierowanymi do wybranych dzieci dla których takie przesyłki są bezcennym wsparciem w walce z chorobą. Na stronę Marzycielskiej Poczty z pewnością jeszcze zaglądniemy. Cieszymy się, że mogliśmy choć w taki sposób pomóc – stwierdzili uczniowie.