Wizyta Świętego Mikołaja

Czekaliśmy na Niego cały rok. I przybył - ukochany, wytęskniony gość. Wraz ze swoją świtą pojawił się w naszej szkole, przynosząc wszystkim wspaniałe prezenty i wiele radości. Najpierw spotkał się z najmłodszymi dziećmi, które z wypiekami na twarzy odpowiadały na Jego pytania, śpiewały piosenki, rozwiązywały zadania, aby zasłużyć na nagrodę. Później wyruszył wraz ze swym orszakiem poprzez szkolne korytarze, odwiedzając starszych
i młodszych. Wszystkich obdarowywał upominkami, słodyczami i ciepłym uśmiechem. Dziękujemy Święty Mikołaju za odwiedziny i prezenty. Dziękujemy także wszystkim, którzy sprawili, że mogłeś być wśród nas. Zapraszamy za rok!

                                               

 

 

E-dziennik

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting