Kiermasz Bożonarodzeniowy

Z okazji nadchodzących Świąt Bożonarodzeniowych Szkoła Podstawowa nr 6 w Mielcu organizuje Kiermasz Bożonarodzeniowy, na którym sprzedawane będą ozdoby świąteczne, kartki oraz mydła. Kiermasz odbędzie się 05.12.2017 r. (wtorek - dzień wywiadówek) na korytarzu szkolnym przy ul. Biernackiego 6 podczas długiej przerwy i w czasie trwania spotkań z rodzicami.

Pieniądze, które zostaną zebrane będą przeznaczone po raz kolejny dla dzieci Hospicjum w Rzeszowie. Serdecznie zapraszamy uczniów, ich rodziców oraz wszystkich pracowników szkoły do wzięcia udziału w kiermaszu.

Organizatorzy: Jolanta Wieczerzak i Elżbieta Walat - Sankowska oraz uczniowie zajęć papieroplastycznych i kółka chemicznego

 

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting