Tydzień Umiejętności Zawodowych

W dniach 20-24 listopada 2017 w Europie obchodzony jest Tydzień Umiejętności Zawodowych. Celem akcji pod hasłem "Odkryj swój talent" jest podniesienie atrakcyjności i poprawa wizerunku kształcenia i szkoleń zawodowych w Europie. Zespół Szkół Technicznych w Mielcu postanowił przyłączyć się do tej akcji. Główne wydarzenie, na które otrzymała zaproszenie klasa 3 ag z wychowawczynią Urszulą Kozik, odbyło się 23 listopada 2017 roku w auli ZST. Uczniowie klasy 3 gimnazjalnej mieli niepowtarzalną okazję poznać ofertę edukacyjną ZST oraz współpracujących ze szkołą firm i w praktyczny sposób (poprzez samodzielne wykonywanie rozmaitych zadań) poznać wybrany przez siebie kierunek i zawód.

 

E-dziennik

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting