EVENT Z LEKKIEJ ATLETYKI

W październiku uczniowie klas I – III wzięli udział w programie „Lekkoatletyka dla Każdego”. W ramach zajęć sportowych na hali stadionu LKS Stal Mielec, które prowadzili państwo Magdalena i Jacek Żądło, dzieci świetnie się bawiły, biegając przez płotki, rzucając oszczepem, piłką lekarską, skacząc w dal z miejsca i na drabince koordynacyjnej. Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem i z zacięciem sportowym pokonywali kolejne konkurencje. Uśmiechom nie było końca, szczególnie że po skończonym Evencie każdy „mały sportowiec” otrzymał pamiątkowy dyplom.

red. B. Czarnota

 

E-dziennik

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting