Pasowanie na świetlika

Za nami już pasowanie na świetlika dla klas pierwszych. Było dużo zabaw,śmiechu. Pierwszaki pokonywały różne próby m.in. próba wiedzy, która polegała na wiedzy kodeksu i zasad panujących w świetlicy szkolnej, próba zręczności - tor przeszkód, próba śpiewu-dzieciaki zaprezentowały piosenkę pt. "Witaminki" adekwatnie do hasła pasowania. Świetliczaki za pomocą węchu i smaku rozpoznawały ukryte warzywa i owoce. Dwie uczennice z klasy III,  Maja i Ola zaprezentowały uczestnikom pasowania wiersze na temat jak to w świetlicy super jest. Na zakończenie każda klasa wykonała "zdrową kompozycję na talerzu". Prowadzące tą uroczystość pasowały "marchewą" wszystkich wychowanków. Na zakończenie wręczono dyplomy i słodki poczęstunek. Nad przebiegiem pasowania czuwały wychowawczynie świetlicy: p.A.Łączak, p.K.Mielnicka i p.J.Osnowska.

 

E-dziennik

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting