STRZELECTWO SPORTOWE” - spotkanie trzecie

W dniu 19.11.2017r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brali udział w trzecim spotkaniu  Ligi Strzeleckiej. Szkołę Podstawową nr 6 z klas gimnazjalnych reprezentowali uczniowie z klasy III ag: SEBASTIAN SYMKO [26/100], KONRAD SETERA [0/0], JADWIGA DUSZKIEWICZ [96/100]. W nawiasie przy zawodniku została podana ilość zdobytych przez niego punktów na ilość punktów możliwych do zdobycia. Z wyżej wymienionych zawodników najlepiej strzelała JADWIGA DUSZKIEWIWCZ, która  po raz pierwszy brała udział w zawodach strzeleckich i uzyskała bardzo dobry wynik -  96 pkt na 100 możliwych, II miejsce zajął SEBASTIAN SYMKO (26 pkt na 100 możliwych).

 

 

E-dziennik

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting