Ogłaszamy konkurs na projekt "Maskotka szkolna SP 6"

Konkurs trwa od 22 listopada do 08  grudnia 2017 r., a zwycięski projekt zostanie wykorzystany do uszycia maskotki szkoły. Projekt maskotki powinien nadawać się do różnorodnego wykorzystania: reklama, internet, pisma, ulotki, a przede wszystkim do wykonania w formie przestrzennej. Prace należy wykonać ręcznie lub korzystając z technik komputerowych. Projekty konkursowe muszą spełniać warunki zawarte w regulaminie konkursu.

Zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie!

Życzymy oryginalnych pomysłów!

Organizator:  p.Monika Ćwiok

 

Pobierz regulamin konkursu

Pobierz: zgoda na udział w konkursie

 

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting