Sptkania z ciekawymi zawodami

W ramach cyklu "Spotkań z ciekawymi zawodami" klasa III ag miała przyjemność spotkać się ze strażakiem Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu. Na zaproszenie wychowawczyni Urszuli Kozik, na godzinę wychowawczą,  przybył młodszy brygadier Michał Tchórzewski, który w bardzo ciekawy sposób opowiedział gimnazjalistom o pracy w jednostce ratowniczo-gaśniczej, o egzaminach do szkoły pożarniczej i ścieżce awansu zawodowego strażaków.
Na koniec spotkania pan Michał zapoznał młodzież z statystykami z powiatu mieleckiego, dotyczącymi śmiertelnego niebezpieczeństwa jakim jest tlenek węgla oraz przypomniał zasady bezpiecznego używania piecyków gazowych i poinformował o możliwości zakupu niedrogich czujników tlenku węgla,  mogących uratować życie ludzkie, które jest bezcenne.

 


 

E-dziennik

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting