Nasi uczniowie pływacy wciąż najlepsi na Podkarpaciu

W Tarnobrzegu 4 listopada odbyła się II runda Podkarpackiej Ligi dzieci 10-11 lat, gdzie po raz kolejny bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie klasy IV Mistrzostwa Sportowego i klasy V Sportowej Szkoły Podstawowej nr 6, zawodnicy MKS IKAR Mielec utrzymali i powiększyli przewagę nad rywalami w naszym województwie co przed ostatnią rundą, która odbędzie się w Rzeszowie 10 grudnia napawa optymizmem, że będziemy najlepsi w województwie.

Punktacja drużynowa przedstawia się następująco :

1.      MKS IKAR Mielec – 148 pkt

2.      Gryf Dębica  - 111 pkt

3.      KP Sokół Rzeszów – 96 pkt

4.      MOSiR Motyl Stalowa Wola – 82 pkt

Miejsca na podium i punkty dla nas zdobywali :

- Weronika Dubiel –  1 miejsce ma 50 m stylem motylkowym i 4 miejsce na 50 m stylem dowolnym

- Mikołaj Wilk – 3 miejsce na 50 m stylem motylkowym i 100 m stylem grzbietowym

- Jan Gancarz – 3 miejsce na 100 m stylem klasycznym i 6 miejsce na 100 m stylem grzbietowym

- Adrian Ochalik – 4 miejsce na 50 m stylem motylkowym i 5 miejsce na 50 m stylem dowolnym

- Filip Blicharz – 6 miejsce na 50 m stylem dowolnym i 6 miejsce na 100 m stylem klasycznym

- Gabriela Lachowska – 6 miejsce na 100 m stylem grzbietowym

- Paulina Zygiel – 1 miejsce na 200 m stylem klasycznym

- Maja Tchórzewska – 2 miejsce na 100 m stylem klasycznym i 50 m stylem motylkowym

- Izabela Michno – 3 miejsce na 100 m stylem dowolnym i 5 na 200 m stylem zmiennym

- Maciej Stanisz – 3 miejsce na 200 m stylem klasycznym

- Szymon Muras  - 4 miejsce na 200 m stylem klasycznym

- Zuzanna Zielińska – 6 miejsce na 200 m stylem zmiennym

Znakomicie zaprezentowała się sztafeta 4 x 50 m stylem zmiennym mix klasy IV zwyciężając całą rywalizację w składzie : Mikołaj Wilk, Maja Tchórzewska, Weronika Dubiel, Filip Blicharz, natomiast sztafeta klasy V  zajęła 5 miejsce w składzie : Szymon Muras, Paulina Zygiel, Jakub Pikor, Izabela Michno.

Gratulujemy.

filmoteka.jpg