Pasowania nadszedł czas

25 października 2017 roku odbyła się uroczystość pasowania  uczniów z klas mistrzostwa sportowego Szkoły Podstawowej nr 6 na ucznia sportowca. Uczniowie klas czwartych o profilu pływackim i siatkarskim  zaprezentowały program na wesoło, przedstawiając dowcipy i fraszki o sporcie. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: wiceprezydent miasta Mielca pan Jan Myśliwiec i naczelnik Wydziału Edukacji pan Arkadiusz Gałkowski oraz  dyrekcja, rodzice uczniów, wychowawcy i trenerzy. Serdecznie dziękujemy Bankowi Pocztowemu S.A.  za ufundowanie biletów do kina dla klas sportowych z okazji pasowania na sportowca.

red. Monika Ćwiok

 

E-dziennik

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting