„STRZELECTWO SPORTOWE” - spotkanie drugie
W dniu 05.11.2017r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 pod opieką mgr IZYDORA INGRAMA brali udział w drugim spotkaniu III Edycji Ligi Strzeleckiej. Szkołę Podstawową nr 6 z klas gimnazjalnych reprezentowali: JAN GURAK, OLAF HOCHEKER. Uczniowie ci uzyskali taki sam wynik - 42 pkt na 100 punktów możliwych do uzyskania. W czasie drugiego spotkania strzeleckiego odbyły się nie tylko zawody strzeleckie. Kierownik mieleckiej strzelnicy oraz osoby zaangażowane za prawidłowy przebieg ligi przedstawiły zgromadzonym uczniom historię broni strzeleckiej oraz wojskowej. Z wielkim zaangażowaniem osoby te opowiedziały młodzieży o historii poszczególnych typów broni.
 

E-dziennik

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting