"Konkurs na Najciekawszy Różaniec”

W dniach od 18.09. do 03.11.2017 r. nauczyciele religii i plastyki zorganizowali „Konkurs na Najciekawszy Różaniec”, w którym wzięło udział 38 uczestników. Wszystkie prace były bardzo starannie i oryginalnie wykonane. Komisja przyznała trzy główne nagrody dla następujących uczniów:
Anny Litwin z klasy V f, Laury Krużel z klasy III e, Tomasza Bolechały z klasy III e.
Wyróżniono również prace:


- Wiktorii Paździor z klasy VII d,
-Gabrieli Guły z klasy II d,
-Sylwii Mazur z klasy VI e,
-Jakuba Niedbały z klasy IIa,
-Agnieszki Wyparło z klasy II a.
Pozostali uczniowie otrzymali okolicznościowe dyplomy. Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Szczególne podziękowanie składamy ks. Bartłomiejowi Musiałowi i Radzie Rodziców za ufundowanie cennych nagród.
Organizatorzy

 

E-dziennik

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting