Akcja MOPS -"Otwarte drzwi"

Pobierz:

Akcja MOPS -"Otwarte drzwi"

Konkursu „Zdrowy Samorząd”

Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miejskiego w Mielcu zgłosił nasze miasto do konkursu „Zdrowy Samorząd”. Głosować można na stronie:

Zebrania z rodzicami

Zebrania z rodzicami uczniów naszej szkoły odbędą się w dniu 30 stycznia 2020 r. (czwartek) według następującego harmonogramu:

godzina 1700 – klasy I – III w budynku przy ul. Solskiego 8,

godzina 1800 – klasy IV, V oraz VI a, VIII b, VIII d w budynku przy ul. Solskiego 8,

godzina 1800 – pozostałe klasy VI, VII, VIII w budynku przy ul. Biernackiego 6.

DZIELMY się tym co mamy, by MNOŻYĆ dobro

28 i 29 listopada 2019 r. w naszej szkole odbędzie się kiermasz, którego celem będzie pomoc potrzebującym uczniom z naszej szkoły. ,,DZIELMY się tym co mamy, by MNOŻYĆ dobro’’ to hasło przewodnie naszych działań. Uczniowie z kl. 3a w przebraniach andrzejkowych oraz  uczniowie z klas starszych na terenie budynku przy ul. Solskiego oraz przy ul. Biernackiego będą zbierać takie dary jak: przybory szkolne, ubrania, zabawki używane lub nowe, słodycze oraz żywność o przedłużonym terminie ważności. Na kiermaszu będzie też można kupić ciasto przygotowane przez rodziców. Każde dziecko, które podzieli się z innymi przyniesionym przez siebie darem lub zakupi słodki wypiek dostanie order z podziękowaniem oraz słodycze. Serdecznie zapraszamy do udziału w naszej akcji!

red. B. Feret

Tenis stołowy w naszej szkole

Wszystkich chętnych uczniów klas 4- 8 zainteresowanych tenisem stołowym serdecznie zapraszamy na treningi w każdy poniedziałek oraz piątek w godzinach od 16.30 do 17.30. Zajęcia na sali gimnastycznej przy ul. Solskiego prowadzi pan Michał Tor.

« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL