pływanie


Najmłodsi pływali w Tarnobrzegu.

Na pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu w dniu 9.11.2013 odbyła się II runda Podkarpackiej Ligii Dzieci 10 – 11 lat, w której startowali najmłodsi pływacy MKS „IKAR” Mielec. Swoją rywalizacje ze swoimi rówieśnikami z województwa podkarpackiego zakończyli na drugim miejscu ustępując tylko zawodnikom ze Stalowej Woli.

 

Więcej…
 
Liga rozpoczęta Email

Swoją rywalizacje w Podkarpackiej Lidze Dzieci 10 – 11 lat w województwie Podkarpackim rozpoczęli najmłodsi zawodnicy „IKARA” Mielec, uczniowie klasy IV i V Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu. Pierwszy rzut ligi rozegrany był 5.10.2013 roku na pływalni w Strzyżowie. Drużynowo podopieczni trenerów Joanny Rusek i Roberta Wieczorka zajęli trzecie miejsce za zawodnikami ze Stalowej Woli i Sokoła Rzeszów. Najlepszym zawodnikiem wśród 11 latków w pierwszej edycji został Dawid Książnicki za wyścig 100 metrów stylem klasycznym (trener Joanna Rusek) i Wiktoria Malec, zawodniczka 10 letnia za wyścig 50 metrów stylem grzbietowym,  (trener Robert Wieczorek).

Więcej…
 
Sukcesy najmłodszych pływaków

W sobote na pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekraeacji w Stalowej Woli odbył sie Ogólnopolski Wielobój Plywacki dzieci 10-11 letnich.Ze względu na bardzo dużą ilośc startujących zawodników, zawody te rozgrywane są jednocześnie w 16 województwach. Mielecki Ikar reprezentowało 34 pływaków, którzy wywalczyli drugie miejsce ustepując Stalowej Woli i zdobywając 17 medali. Wśród 11-latków podopiecznych Joanny Rusek najlepiej wypadł Dawid Książnicki, który na każdym dystansie wywalczył sobie medal a były to dwa złota i dwa brązy.Tak samo świetnie spisała się Oliwia Strugała zdobywając dwa srebra i dwa brązy. Wśód medalistów znalazł się też Krystian Labak zdobywają dwa brązowe medale.Miejsce na podium wywalczyły sobie również zespoły sztafetowe chłopców i dziewcząt  w składzie Książnicki Dawid. Kużdżał Mikołaj, Magda Patryk, Labak Krystian, Wałek Mateusz, Strugała Oliwia, Rębacz Klaudia, Gawron Julia , Szydłowska Patrycja.
Więcej…
 
Pływacy z szóstki znów na "6"


Na pływalni MOSiR w Łańcucie odbył się finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu sztafetowym 6 x 25 m stylem dowolnym. Jak powiedział podczas dekoracji Prezes Szkolnego Związku Sportowego Pan Jacek Bigus, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu chyba od 15 lat nie schodzą z podium podczas tychże zawodów. Do finału wojewódzkiego sztafeta SP 6 chłopców awansowała z pierwszym czasem i nie zawiodła wygrywając rywalizację szkół podstawowych na Podkarpaciu, a na szyjach niżej wymienionych zawodników zawisły złote medale.

Sztafeta płynęła w składzie : Konrad Warzecha, Patryk Zygiel, Mariusz Data, Marcin Bukowski, Maksymilian Cerlich i Mateusz Misina.

Natomiast sztafeta dziewcząt do finału awansowała z trzecim czasem, ale w wyścigu finałowym sprawiła miłą niespodziankę i jeszcze na przedostatniej zmianie prowadząc, ostatecznie zajęła drugie miejsce w województwie.

Więcej…
 
Mistrzostwa Okregu najmłodszych


W Stalowej Woli w sobotę 13 kwietnia odbyły się Zimowe Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego w pływaniu dzieci 10,11 i 12 lat. Uczestniczyło w nich trzynaście klubów reprezentowanych przez 235 zawodników. Wśród nich najmłodsi pływacy „IKARA” Mielec, którzy są uczniami Szkoły podstawowej nr 6 w Mielcu. Na najwyższym stopniu podium stawali : Malec Wiktoria zawodniczka 10 letnia na 100 i 200 m stylem grzbietowym, jej starszy o dwa lata brat Mikołaj Malec na 100 m stylem motylkowym i 200 grzbietowym, Julia Gancarz (10 lat) na 50 m stylem motylkowym i Dawid Książnicki (11 lat) na na 200 m stylem klasycznym.

 

Srebrne medale zdobywali : Mikołaj Malec na 100 m stylem grzbietowym i 50 m stylem motylkowym, Dawid Książnicki na 100 m stylem motylkowym i 100 stylem klasycznym, Oliwia Rębacz na 100 m stylem motylkowym i Oliwia Strugała na 100 m stylem dowolnym.

 

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia111213141516NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting