pływanie


Niepokonana "Szóstka"

Jak co roku, 6 grudnia MOSiR zorganizował na pływalni mikołajkowe zawody dla dzieci ze szkół podstawowych. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Machnik Izabela, Bochenek, Barnaś Gabrysia, Gancarz Julia, Rusek Patrycja, Madycka Marcelina ,Ochalik Filip, Lodarski Kacper, Osnowski Jakub, Jakubiec Kacper. Kużdżal Mikołaj, Książnicki Dawid już po raz czwarty zdobyła pierwsze miejsce. J.R

 

Więcej…
 
Pływacka liga dzieci

Swoją rywalizację w Podkarpackiej Lidze dzieci 10 – 11 lat zakończyli najmłodsi pływacy „Ikara” Mielec, uczniowie czwartej i piątej klasy Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu.
Ostatni, trzeci już rzut ligi odbył się na pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mielcu w dniu 7.12.2013 i jak przystało na gospodarzy pływacy Ikara wygrali jednym punktem tą że rundę z zawodnikami ze Stalowej Woli. W klasyfikacji końcowej kolejność była jednak odwrotna i całą jesienna ligę dzieci z całego podkarpacia wygrała drużyna Motyl MOSiR Stalowa Wola, przed zawodnikami IKARA Mielec i Sokoła Rzeszów.    
Najlepszą zawodniczką wśród dzieci 10 letnich po trzech edycjach została Julia Gancarz otrzymując pamiątkową statuetkę i nagrodę rzeczową z rąk Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 6 p. Grzegorza Tychanowicza i Prezesa Podkarpackiego Okręgowego Związku Pływackiego p. Roberta Wieczorka.

Więcej…
 
Najmłodsi pływali w Tarnobrzegu.

Na pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu w dniu 9.11.2013 odbyła się II runda Podkarpackiej Ligii Dzieci 10 – 11 lat, w której startowali najmłodsi pływacy MKS „IKAR” Mielec. Swoją rywalizacje ze swoimi rówieśnikami z województwa podkarpackiego zakończyli na drugim miejscu ustępując tylko zawodnikom ze Stalowej Woli.

 

Więcej…
 
Liga rozpoczęta Email

Swoją rywalizacje w Podkarpackiej Lidze Dzieci 10 – 11 lat w województwie Podkarpackim rozpoczęli najmłodsi zawodnicy „IKARA” Mielec, uczniowie klasy IV i V Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu. Pierwszy rzut ligi rozegrany był 5.10.2013 roku na pływalni w Strzyżowie. Drużynowo podopieczni trenerów Joanny Rusek i Roberta Wieczorka zajęli trzecie miejsce za zawodnikami ze Stalowej Woli i Sokoła Rzeszów. Najlepszym zawodnikiem wśród 11 latków w pierwszej edycji został Dawid Książnicki za wyścig 100 metrów stylem klasycznym (trener Joanna Rusek) i Wiktoria Malec, zawodniczka 10 letnia za wyścig 50 metrów stylem grzbietowym,  (trener Robert Wieczorek).

Więcej…
 
Sukcesy najmłodszych pływaków

W sobote na pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekraeacji w Stalowej Woli odbył sie Ogólnopolski Wielobój Plywacki dzieci 10-11 letnich.Ze względu na bardzo dużą ilośc startujących zawodników, zawody te rozgrywane są jednocześnie w 16 województwach. Mielecki Ikar reprezentowało 34 pływaków, którzy wywalczyli drugie miejsce ustepując Stalowej Woli i zdobywając 17 medali. Wśród 11-latków podopiecznych Joanny Rusek najlepiej wypadł Dawid Książnicki, który na każdym dystansie wywalczył sobie medal a były to dwa złota i dwa brązy.Tak samo świetnie spisała się Oliwia Strugała zdobywając dwa srebra i dwa brązy. Wśód medalistów znalazł się też Krystian Labak zdobywają dwa brązowe medale.Miejsce na podium wywalczyły sobie również zespoły sztafetowe chłopców i dziewcząt  w składzie Książnicki Dawid. Kużdżał Mikołaj, Magda Patryk, Labak Krystian, Wałek Mateusz, Strugała Oliwia, Rębacz Klaudia, Gawron Julia , Szydłowska Patrycja.
Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia111213141516NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting