pływanie


Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików
29 marca 2014 r w Ostrowcu Świętokrzyskim pływacy Ikara Mielec  startowali w Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików 12 i 13-letnich. Zaprezentowali bardzo dobra formę.Najlepszy z 12-latków Dawid Książnicki w swoim koronnym stylu  klasyku na 100 i 200 m zajął pierwsze miejsce.W dwóch pozostałych startach na 200 m stylem zmiennym i grzbietowym zdobył 2 i 3 miejsce.
Więcej…
 
Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego
W dniu 22.o3.2014 r.  na  pływalni  w Strzyżowie  odbyły się  Mistrzostwa  Okręgu  Podkarpackiego Dzieci  10  i  11 letnich.  W zawodach startowali również młodzi  zawodnicy  MKS  Ikara  Mielec, uczniowie  IV klasy  SP  6  w  Mielcu  oraz   przyszły  "narybek" do klasy  pływackiej  tworzonej  w  roku  szk.2014\2015 również przy szóstce. Zawodnicy  spisali  się  bardzo  dobrze  zdobywając  w  kategorii  11 latków  13  medali  oraz  w  kategorii 10 latków  4 medale. A  oto  zdobywcy  najlepszych miejsc:
Więcej…
 
Niepokonana "Szóstka"

Jak co roku, 6 grudnia MOSiR zorganizował na pływalni mikołajkowe zawody dla dzieci ze szkół podstawowych. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Machnik Izabela, Bochenek, Barnaś Gabrysia, Gancarz Julia, Rusek Patrycja, Madycka Marcelina ,Ochalik Filip, Lodarski Kacper, Osnowski Jakub, Jakubiec Kacper. Kużdżal Mikołaj, Książnicki Dawid już po raz czwarty zdobyła pierwsze miejsce. J.R

 

Więcej…
 
Pływacka liga dzieci

Swoją rywalizację w Podkarpackiej Lidze dzieci 10 – 11 lat zakończyli najmłodsi pływacy „Ikara” Mielec, uczniowie czwartej i piątej klasy Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu.
Ostatni, trzeci już rzut ligi odbył się na pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mielcu w dniu 7.12.2013 i jak przystało na gospodarzy pływacy Ikara wygrali jednym punktem tą że rundę z zawodnikami ze Stalowej Woli. W klasyfikacji końcowej kolejność była jednak odwrotna i całą jesienna ligę dzieci z całego podkarpacia wygrała drużyna Motyl MOSiR Stalowa Wola, przed zawodnikami IKARA Mielec i Sokoła Rzeszów.    
Najlepszą zawodniczką wśród dzieci 10 letnich po trzech edycjach została Julia Gancarz otrzymując pamiątkową statuetkę i nagrodę rzeczową z rąk Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 6 p. Grzegorza Tychanowicza i Prezesa Podkarpackiego Okręgowego Związku Pływackiego p. Roberta Wieczorka.

Więcej…
 
Najmłodsi pływali w Tarnobrzegu.

Na pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu w dniu 9.11.2013 odbyła się II runda Podkarpackiej Ligii Dzieci 10 – 11 lat, w której startowali najmłodsi pływacy MKS „IKAR” Mielec. Swoją rywalizacje ze swoimi rówieśnikami z województwa podkarpackiego zakończyli na drugim miejscu ustępując tylko zawodnikom ze Stalowej Woli.

 

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia111213141516NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting