Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego w pływaniu

Dębica, 13 ? 14 listopada 2010 roku

100 m stylem zmiennym. Od lewej: Wiktoria Bełzo, Nadia Gasin, Sylwia Kukowska.W miniony weekend, na nowo otwartym 25 - metrowym basenie w Dębicy, gościli pływacy    z Podkarpacia, którzy rywalizowali w Mistrzostwach Okręgu w pływaniu.
W zawodach tych znakomicie spisali się zawodnicy IKARA Mielec, w tym uczniowie klas pływackich: V ?f? oraz VI ?f? Szkoły Podstawowej nr 6 im. Żwirki i Wigury w Mielcu.

 

Mistrzami Okręgu zostali:

Nadia Gasin, na dystansie: 50,100 i 200 m stylem klasycznym oraz 100 i 200 m stylem zmiennym

Sylwia Kukowska, na dystansie: 100, 200 i 400 m stylem dowolnym
Wiktoria Bełzo, na dystansie 100 m stylem grzbietowym
Dorota Łakomy, na dystansie 200 m stylem motylkowym
Gerard Gawron, na dystansie 400 m stylem dowolnym
Aleksandra Dziekan, na dystansie 400 m stylem dowolnym
Małgorzata Konieczny, na dystansie 200 m stylem dowolnym   

V-ce mistrzami zostali:
Dorota Łakomy, na dystansie: 200 m stylem grzbietowym oraz 100 m stylem motylkowym
Wiktoria Bełzo, na dystansie: 50 m stylem motylkowym oraz 100 m stylem zmiennym
Konstancja Królewicz, na dystansie 400 m stylem dowolnym
Karolina Bugaj, na dystansie 200 m stylem motylkowym
Kacper Lodarski, na dystansie 200 m stylem grzbietowym
Angelika Wrona, na dystansie 200 m stylem grzbietowym
Małgorzata Konieczny, na dystansie: 50, 100 m stylem dowolnym oraz 100 m stylem grzbietowym
Agnieszka Konieczny, na dystansie 100 m stylem klasycznym
Aleksandra Dziekan, na dystansie 200 m stylem motylkowym
Aleksandra Skrzypek, na dystansie 50 m stylem grzbietowym
Olgierd Grudziński, na dystansie 200 m stylem motylkowym

Na trzecim miejscu stanęli:

Sylwia Kukowska, na dystansie: 100, 200 m stylem zmiennym
Dorota Łakomy, na dystansie: 100, 200 m stylem grzbietowym
Konstancja Królewicz, na dystansie 200 m stylem motylkowym
Wiktoria Bełzo, na dystansie 50 m stylem grzbietowym
Kacper Lodarski,  na dystansie 100 m stylem motylkowym
Hubert Stala, na dystansie 200 m stylem grzbietowym
Angelika Wrona, na dystansie 100  m stylem motylkowym
Aleksandra Skrzypek, na dystansie: 100, 200 m stylem grzbietowym
Aleksandra Dziekan, na dystansie 200 m stylem dowolnym
Małgorzata Konieczny, na dystansie 50 m stylem grzbietowym
Agnieszka Konieczny, na dystansie 50 m stylem klasycznym
Mikołaj Hołowicki, na dystansie 100 m stylem grzbietowym
Jakub Machnik, na dystansie 200  m stylem zmiennym

 

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting