Od dnia 8 kwietnia 2019 r. szkoła przystąpiła do bezterminowego strajku nauczycieli i pracowników oświaty!!!         Dyrektor szkoły przypomina o obowiązku zgłoszenia się uczniów na egzamin ósmoklasisty w dniu 15, 16, 17 kwietnia 2019 roku o godz.8.30. Egzamin odbędzie się w budynku szkoły przy ul. Solskiego 8.                  
POMOC DLA DOMU DZIECKA W SKOPANIU
Uczniowie naszej szkoły corocznie wspierają swoich kolegów z Domu Dziecka w Skopaniu. W tym roku podczas kiermaszu charytatywnego zebraliśmy ponad 550 złotych.Zakupiliśmy dla dzieci środki czystości, bieliznę osobistą, przybory plastyczne oraz słodycze. Bardzo dziękujemy Wszystkim za wsparcie!!!!!

red. Renata Pieńczewska, Mariola Kobos

 

 

 

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting