Wieczór Angielski - St. Patrick's Day

18.03.2019 r. odbyła się kolejna lekcja w cyklu Wieczór Angielski tym razem z okazji irlandzkiego Dnia Św. Patryka obchodzonego 17 marca. Zgromadzeni uczniowie klasy 5 e i VI c pod opieką nauczyciela języka angielskiego Urszuli Kozik dowiedzieli się o tradycjach i zwyczajach związanych z tym świętem w Irlandii oraz w innych krajach, np. w USA. W trakcie spotkania grupy z obu klas zaprezentowały humorystyczne skecze w języku angielskim, śpiewały irlandzkie piosenki, wzięły udział w grach z użyciem aplikacji androidowych, utrwalały nowe wiadomości. Uczestnicy spotkania przygotowali także przekąski,  które jak przystało na Dzień Św. Patryka były w kolorach zielonych. Spotkanie trwało dwie godziny, wszyscy uczestnicy bardzo miło spędzili ten czas i wyszli zadowoleni.

 

film

 

 

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting