Jesienno- zimowy turniej piłki nożnej w hali balonowej dla uczniów mieleckich szkół podstawowych z klasami gimnazjalnymi

W okresie jesienno - zimowym cyklicznie w hali balonowej odbywał się turniej piłki nożnej chłopców klas VIII szkoły podstawowej i klas gimnazjalnych. Organizatorem turnieju była Szkoła Podstawowa nr 6 i Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. Grzegorza Lato. Turniej, jak zawsze cieszył się dużym zainteresowaniem. Wzięło w nim udział blisko 50 chłopców. Szkoły biorące udział posiadały w swoich szeregach uczniów z klasy VIII  i uczniów klas III gimnazjalnych. Były to: SP6 , SP7, SP8 i SP13 .

W Bieżącej edycji, która zakończyła się 16.03.2019 r. zespoły rywalizowały ze sobą na zasadach rozgrywania tylko meczy bez przydziału punktów. Każdy zespół był zwycięzcą. Organizatorzy turnieju zadbali o nagrody. Każda drużyna otrzymała puchar i piłkę, a wyróżnienia indywidualne w każdym zespole otrzymali następujący zawodnicy: SP-6 Łukasz Kamuda, SP7 Wojciech Dziewit, SP8 Francesco Trzpis, SP 13 Filip Fryc. Nagrody uczestniczącym zespołom oraz uczestnikom wręczali : dyrektor SP6 Grzegorz Tychanowicz i trenerzy poszczególnych drużyn: SP-8 Barszcz Wacek, SP7 Krępa Piotr, SP13 Jaracz
Elżbieta, SP 6 Zbigniew Hariasz i Maciej Karasiński.

 

E-dziennik

Rekrutacja 2020/2021

100 lat niepodległości

Konkursy 2019/2020

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting