Od dnia 8 kwietnia 2019 r. szkoła przystąpiła do bezterminowego strajku nauczycieli i pracowników oświaty!!!         Dyrektor szkoły przypomina o obowiązku zgłoszenia się uczniów na egzamin ósmoklasisty w dniu 15, 16, 17 kwietnia 2019 roku o godz.8.30. Egzamin odbędzie się w budynku szkoły przy ul. Solskiego 8.                  


Święto patronów

Tegoroczne obchody święta patronów szkoły trwały dwa tygodnie. Rozpoczęły się apelem przygotowanym przez klasę Va. Uczniowie klas trzecich wzięli udział w konkursie plastycznym ?Ja i moja szkoła?. Klasy starsze uczestniczyły w lekcjach bibliotecznych, na których poznawały historię szkoły z kronik oraz biografie patronów z dokumentów zgromadzonych w bibliotece. Połączone redakcje gazetek szkolnych przygotowały wydanie specjalne, ?Kleksika? i ?Sprintem po szóstce?.

Więcej…
 

Halloween Party

Halloween Party - bal "przebierańców"

Klasy sportowe IVf, IVe, Vf oraz klasa integracyjna Va, spotkały się na Halloween Party w Klubie Papillon w Mielcu. Na tą wyjątkową okazję uczniowie przygotowali wspaniałe kostiumy, które oceniało jury w składzie: M.Nowakowska, A.Mytych, B.Witkowska i A.Zając.

zobacz galerię>>
 

Konkurs z Przyrody

Przed Konkursem z PrzyrodyW dniu 19.10.2010 roku został przeprowadzony Konkurs z Przyrody dla uczniów szkół podstawowych - etap szkolny. Przystąpiło do niego 35 uczniów naszej szkoły. Każdy uczestnik miał przed sobą zestaw pytań, które pozwalały wcielić się w znawcę: geografii, biologii, chemii i fizyki. Tematem przewodnim konkursu była woda w życiu Ziemi. Test zawierał 30 zadań, można było uzyskać 70 punktów w ciągu 60 minut.

 

 

zobacz galerię>>
 

Pasowanie na ucznia i ucznia sportowca

Dzień pasowania na ucznia to uroczystość, podczas której radość miesza się ze wzruszeniem. Tych uczuć doświadczyli z pewnością uczniowie i rodzice nowo przyjętych do społeczności SP6 pierwszoklasistów, a i starsi â?? czwartoklasiści z oddziałów sportowych (klas: siatkarskiej i pływackiej) odczuli doniosłość chwili.

O godzinie 17.00 licznie zgromadzonych gości powitał dyrektor szkoły mgr Lech Stacho. Słowa swego przemówienia skierował do bohaterów uroczystości â?? dzieci, które 1 września rozpoczęły naukę w Szkole Podstawowej nr 6 w Mielcu. Podkreślił fakt, iż mogą się one uczyć w wyremontowanym budynku, który wkrótce zostanie dodatkowo wyposażony w plac zabaw. Za pomoc w remoncie p. dyrektor podziękował obecnym na sali prezydentowi Mielca panu Januszowi Chodorowskiemu oraz wiceprezydentowi panu Bogdanowi Bieńkowi.

Więcej…
 

Harmonogram konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2010/2011

Wszystkie konkursy rozpoczynają się o godz. 1000 i trwają 60 minut. Poniżej przedstawiamy harmonogram konkursów w bieżącym roku szkolnym.

 

Więcej…
 

Wybory Naj...Mana

Wybory Naj...Mana

 

W piątek 1 października odbyło się podsumowanie Plebiscytu na Naj...Mana. przeprowadzonego przez Samorząd Uczniowski z okazji Dnia Chłopaka. Dziewczęta z klas IV-VI wybierały swoich faworytów w siedmiu kategoriach.

 

 

Zobacz wyniki>>
 


Rozpoczęcie roku szkolnego 2010/2011

1 września  młodzież Szkoły Podstawowej nr 6 rozpoczęła  rok szkolny w  pięknie wyglądającym budynku. Nowe wejście witało uczniów, w szczególności tych, którzy pierwszy raz przekraczali szkolny próg. W czasie uroczystości inaugurującej rok szkolny 2010/2011 pan dyrektor serdecznie powitał wszystkich uczniów, przybyłych gości, nauczycieli i rodziców. Na ręce wiceprezydenta Bogdana Bieńka złożył podziękowania władzom miasta za przeprowadzony remont obiektu szkolnego.

Uroczystość zakończył krótki montaż słowno-muzyczny przygotowany przez uczniów klasy 5a i 5b.

 

zobacz galerię>>
 


Szkolny Turniej Klas VI w STREETBALL

Dnia 23 czerwca  2010 roku odbyła sie w naszej szkole IV edycja Szkolnego Turnieju Klas VI w Streetball. Tegoroczny turniej rozgrywany był pod haslem ogólnopolskiej akcji "Zachowaj trzeźwy umysł". W turnieju wzięły udzial wszystkie klasy szóste. Pierwsze miejsce zajęła klasa VIa, drugie Kl. VId, trzecie kl.VIb. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom turnieju a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udzial. Organizatorem turnieju była p. Dorota Wieczorek.

zobacz galerię>>
 


Za nami wybory do Samorządu Uczniowskiego!

Przewodniczącą ,,szóstki?? została Klaudia Niziołek z klasy 5c, która zdobyła zaufanie i głosy największej liczby uczniów klas 3-6. Jej zastępcą jest Monika Saj z klasy 5a. Pozostali kandydaci czyli: Klaudia Kieliszek, Wiktoria Jarosławska, Weronika Krawiec, Kamil Gołuchowski, Pamela Petrykowska, Patrycja Wyzga, Hubert Domin, Wojciech Skrzypczak i Oliwia Rusek tworzą zespół doradców Samorządu Uczniowskiego. Gratulujemy i liczymy na owocną współpracę!
Poczet sztandarowy reprezentują uczniowie klasy 5a: Aleksandra Kupstas, Ida Szczecińska, Michał Kozik.

 
« PoczątekPoprzednia101102103104105106107108109110NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

E-dziennik

Rekrutacja 2019/2020

100 lat niepodległości

Konkursy 2018/2019

Filmoteka szkolna

Kodowanie i Robotyka

Znajdź nas na ...

Projekt unijny

BIP

sp6.mielec.ehost.pl, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting